Correll_Dohlmann

Karen Erna Kathrine MikkelsenAge: 90 years18971988

Name
Karen Erna Kathrine Mikkelsen
Birth November 10, 1897

Alias
Karen Erna Kathrine Gundelach f. Mikkelsen

MarriageKay Vincentius André GundelachView this family
November 25, 1925 (Age 28 years)

Death of a husbandKay Vincentius André Gundelach
1966 (Age 68 years)

Death January 7, 1988 (Age 90 years)

Family with Kay Vincentius André Gundelach - View this family
husband
herself
Marriage: November 25, 1925

Shared note
Karen Erna Kathrine Mikkelsen alias Karen Erna Kathrine Gundelach f. Mikkelsen Født: 10-11-1897 Gift 25-11-1925: Kay Vincentius André Gundelach, f. 25-10-1897, gifter sig 25-11-1925 med Karen Erna Kathrine Mikkelsen, f. 10-11-1897. Død 07-01-1988: Karen Erna Kathrine Gundelach f. Mikkelsen dør 07-01-1988, 90 år gl. Kilde: Karsten Egeblads hjemmeside - egeblad.dk 1 søn i ægteskabet.