Correll_Dohlmann

Ellen Margrethe Christiansen1904

Name
Ellen Margrethe Christiansen
Birth November 8, 1904

Alias
Ellen Margrethe Gundelach f. Christiansen

MarriageErhardt Jens Christian GundelachView this family
August 4, 1929 (Age 24 years)

Death

Shared note
Ellen Margrethe Christiansen alias Ellen Margrethe Gundelach f. Christiansen Født: 08-11-1904 Kilde: Karsten Egeblad's hjemmeside - egeblad.dk Gift 04-08-1929: Erhardt Johannes Christian Gundelach, f. 12-09-1904 i Kbh., gifter sig 04-08-1929 med Ellen Margrethe Christiansen, f. 08-11-1904. Kilde: Karsten Egeblad's hjemmeside - egeblad.dk En søn i ægteskabet. Kilde: Karsten Egeblad's hjemmeside - egeblad.dk