Correll_Dohlmann

Bodil Marie Cecilie AndersenAge: 79 years19041983

Name
Bodil Marie Cecilie Andersen
Birth 1904

Alias
Bodil Marie Cecilie Springborg f. Andersen

MarriageEduard Stampe SpringborgView this family
about 1934 (Age 30 years)

Death of a husbandEduard Stampe Springborg
1966 (Age 62 years)

Death 1983 (Age 79 years)

Shared note
Bodil Marie Cecilie Andersen alias Bodil Marie Cecilie Springborg f. Andersen Født: 1904 Gift ca. 1934: Eduard Stampe Springborg gifter sig med Bodil Marie Cecilie Andersen. Død: 1983 Deres søn: Erik Stampe Springborg (1935-2001). Kilde: https://familysearch.org/ark:/61903/2:2:3H9Y-5ZZ