Correll_Dohlmann

Eva Anine Marie Jørgensen1883

Name
Eva Anine Marie Jørgensen
Birth about 1883

Alias
Eva Anine Marie Møller f. Jørgensen

Death

Shared note
Eva Anine Marie Jørgensen alias Eva Anine Marie Møller f. Jørgensen Født: ca. 1883 Gift 28-12-1912: Maler Jens Bendt Møller gifter sig 28-12-1912 i Hamburg, Tyskland med Eva Anine Marie Jørgensen. Kilde: Sønnen Tage Wallenstein Møller's fødsel og dåb.