Correll_Dohlmann

Ena MadsenAge: 61 years19341995

Name
Ena Madsen
Birth March 22, 1934
Alias
Ena Hornung-Jensen f. Madsen

Death of a husbandPreben Hornung
August 3, 1989 (Age 55 years)
Burial of a husbandPreben Hornung
August 1989 (Age 55 years)
Death November 3, 1995 (Age 61 years)

Burial November 1995 (Age 61 years)
Family with Preben Hornung - View this family
husband
herself
son
Hans Christian Hornung
Preben Hornung + Jytte Thime - View this family
husband
husband’s wife
step-son
Peter Michael Hornung

Shared note
Ena Madsen alias Ena Hornung-Jensen f. Madsen og Ena Hornung f. Madsen Født: 22-03-1934 i Hillerød - datter af gartner Anders Victor Peter Madsen (1907-1966) og gartner Edith Madsen (født 1914). Kilde: Hendes 2. ægteskab Gift 1.g.: Ena Madsen gifter sig med Peer Koefoed Larsen, født 1929. Erhverv: Sekretær Gift 2.g. 22-03-1971: Kunstmaler Preben Hornung gifter sig 22-03-1971 i Sorø med sekretær Ena Madsen (f. 22-03-1934 i Hillerød - gift 1. gang med Peer Koefoed Larsen, født 1929 - Ena død 03-11-1995, datter af gartner Anders Victor Peter Madsen (1907-1966) og gartner Edith Madsen (født 1914). Kilde: denstoredanske.dk Død 03-11-1995: Ena Hornung f. Madsen dør 03-11-1995, 61 år gl. Kilde: Samme som ovenfor.