Ane Emilie Woderik, 1841

Birth about 1841

Alias
Ane Emilie Riege f. Woderik

MarriageAnton Edvard RiegeView this family
January 15, 1864 (aged 23 years)
Birth of a daughterAnna Christine Riege
February 29, 1864 (aged 23 years)
Christening of a daughterAnna Christine Riege
June 26, 1864 (aged 23 years)
Death

Family with Anton Edvard Riege
husband
herself
Marriage MarriageJanuary 15, 1864Helligåndskirken, Kbh.
2 months
daughter
1864
Birth: February 29, 1864 21 23Helligånds sogn, Kbh.
Death:
Shared note

Ane Emilie Woderik

alias Ane Emilie Riege f. Woderik

Født: ca. 1841

Gift 15-01-1864: Anton Edvard Riege på 21 år og Ane Emilie Woderik på 23 år viet 15-01-1864 i Helligåndskirken, Kbh. Kilde: KB-opslag 103, nederst, Helligånd sogn, Kbh.