Ane Christine Lund, 1818

Birth

Alias
Ane Christine Westergaard f. Lund

MarriageJørgen Lykke WestergaardView this family

Death of a husbandJørgen Lykke Westergaard
January 18, 1818

Death after January 18, 1818

Family with Jørgen Lykke Westergaard
husband
17451818
Birth: about March 29, 1745 26 27Vigerslev sogn, Skovby herred
Death: January 18, 1818
herself
Marriage Marriage
Shared note

Ane Christine Lund

alias Ane Christine Westergaard f. Lund

Gift: Jørgen Lykke Westergaard gifter sig med Ane Christine Lund.

Død efter 18-01-1818. Kilde: Æftefælles død.