Lars Nilsson Mikaelsson, 17321732 (aged 0)

Name
Lars Nilsson /Mikaelsson/
Birth 1732 29
Alias
Lars Nilsson Mickelsson

Death July 15, 1732 (aged 0)
Burial July 23, 1732 (8 days after death)
Family with parents
father
mother
17021771
Birth: about April 1702 25 25Ängelholm, Skåne, Sverige
Death: 1771
Marriage Marriageabout 1731
2 years
himself
17321732
Birth: 1732 29Ängelholm, Kristianstad, Skåne, Sverige
Death: July 15, 1732Ängelholm, Kristianstad, Skåne, Sverige
19 months
younger brother
17331733
Birth: July 19, 1733 31Ängelholm, Kristianstad, Skåne, Sverige
Death: July 19, 1733Ängelholm, Kristianstad, Skåne, Sverige
4 years
younger brother
17361810
Birth: 1736 33Ängelholm, Kristianstad, Skåne, Sverige
Death: 1810
3 years
younger brother
17381738
Birth: June 14, 1738 36Ängelholm, Kristianstad, Skåne, Sverige
Death: June 14, 1738Ängelholm, Kristianstad, Skåne, Sverige
Shared note

ID 500-1a: Lars Nilsson Mikaelsson

alias Lars Nilsson Mickelsson

Født: 1732 i Ängelholm, Kristianstad, Skåne, Sverige - søn af Nils Mickelsson (Mikaelsson) og (ID 500-1) hustru Catrine (Catharina) Haffgård.

Død 15-07-1732: Lars Nilsson Mickelsson (Mikaelsson) dør 15-07-1732 i Ängelholm, Kristianstad, Skåne, Sverige, 6 mdr. gl. og begravet der 23-07-1732. Søn af Nils Mickelsson og Catrine Haffgård. Kilde: familysearch.org