Nilsson Mikaelsson, 17331733 (aged 0 days)

Birth July 19, 1733 31
Alias
Nilsson Mickelsson

Death July 19, 1733 (aged 0 days)
Burial July 22, 1733 (3 days after death)
Family with parents
father
mother
17021771
Birth: about April 1702 25 25Ängelholm, Skåne, Sverige
Death: 1771
Marriage Marriageabout 1731
2 years
elder brother
17321732
Birth: 1732 29Ängelholm, Kristianstad, Skåne, Sverige
Death: July 15, 1732Ängelholm, Kristianstad, Skåne, Sverige
19 months
himself
17331733
Birth: July 19, 1733 31Ängelholm, Kristianstad, Skåne, Sverige
Death: July 19, 1733Ängelholm, Kristianstad, Skåne, Sverige
4 years
younger brother
17361810
Birth: 1736 33Ängelholm, Kristianstad, Skåne, Sverige
Death: 1810
3 years
younger brother
17381738
Birth: June 14, 1738 36Ängelholm, Kristianstad, Skåne, Sverige
Death: June 14, 1738Ängelholm, Kristianstad, Skåne, Sverige
Shared note

ID 500-1b: Nilsson Mikaelsson

alias Nilsson Mickelsson

Født: 19-07-1733 i Ängelholm, Kristianstad, Skåne, Sverige - søn af Nils Mickelsson (Mikaelsson) og (ID 500-1) hustru Catrine (Catharina) Haffgård.

Død 19-07-1733: Nilsson Mikaelsson (Mikaelsson) dør 19-07-1733 i Ängelholm, Kristianstad, Skåne, Sverige og begravet der 22-07-1733. Søn af Nils Mickelsson og Catrine Haffgård. Kilde: familysearch.org